Aktívny inteligentný dom

Vďaka inteligentnému systému môžete jednoducho ovládať klimatizáciu, kúrenie, osvetlenie alebo vírivku. Všetky funkcie je možné ovládať z domu pretože systém môže byť prepojený s mobilnou aplikáciou. 


Pasívne domy

Pasívne domy sa vyznačujú veľmi nízkou energetickou náročnosťou a kvalitným vnútorným prostredím. Nízke energetické náročnosti sa dosahujú dobre izolovanou obálkou budovy s elimináciou tepelných mostov, ale tiež optimalizáciou budovy z hľadiska umiestnenia na pozemku, orientáciou presklených plôch na juh a tvar budovy tak, aby ochladzovaná obálka bola voči vykurovanému objemu, čo najmenšia. 
Nízko energetický dom
Nízkoenergetické domy spadajú do energetickej triedy A0. Spotreba energií na kúrenie v nízkoenergetickej budove sa pohybuje v rozmedzí 15 až 50 kWh/m2 za rok čo je oproti starším rodinným domom, ktorých spotreba energie je neraz aj viac ako 200 kWh/m2 za rok značná úspora na energiách.
Pasívny dom
V pasívnych domoch je ročná spotreba energií na vykurovanie max. 15 kWh/(m2a). Poskytujú ešte vyšší štandard energetickej účinnosti ako nízkoenergetické domy, takže majú minimálny dopad na životné prostredie. Zvyčajne sa úplne zaobídu bez tradičného vykurovacieho a klimatizačného systému. V porovnaní s bežnými stavbami tak ušetríte 70-90 % energie.