Služby v stavebníctve

Hlavným predmetom stavebnej činnosti je zaistenie komplexného dodania stavebných prác a stavieb.  K tomu patrí aj projekčná a inžinierska činnosť. Pri každej práci sa zameriavame na kvalitu zhotovenia za najlepšie dosiahnuteľnú cenu, dodržanie termínov a realizačných harmonogramov. Ponúkame služby na celom Slovensku (Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Banská Bystrica, Žilina, Prešov, Košice) a tiež v zahraničí. 

Generálny dodávateľ stavieb


Ako generálny dodávateľ stavby dokážeme pokryť všetky služby a vďaka dlhoročnej histórii vieme ponúknuť aj neoceniteľné skúsenosti a spoľahlivosť. Na projektoch sa neustále stretávame aj s novými, náročnými technickými riešeniami alebo so zložitými situáciami. Snažíme sa neustále vzdelávať a radi získavame nové skúsenosti. Kvalita, termín, profesionalita a tradícia sú kľúčové slová našej stratégie. 


 


Zmluva o dielo

Projektová dokumentácia

 

Naša firma Vám pripraví projektovú dokumentáciu, vyrieši potrebné povolenia a legislatívu s úradmi, navrhne termíny realizácie a spraví prípadné úpravy podľa požiadaviek. K dokumentácii dostanete aj fotorealistické vizualizácie.